Blog


środa, Czerwiec 3, 2020, 23:30

Przewozy autokarowe w czasach pandemii COVID-19?
🤔 Tak to możliwe 👍

np. realizując dowóz autokarem lub busem pracowników do firmy 🚌 🏗 🏭 🏢 🛣

ERFIL TRANS wykonuje takie przewozy z uwzględnieniem obowiązujących przepisów i zachowaniem pełnych środków ostrożności.
🧴⬅️ 😷 ➡️👍

Potrzebujesz transportu ?

Napisz do nas lub zadzwoń
📧: biuro@erfiltrans.pl
604 609 021


Lucjan napisał(a):
Wtorek, Czerwiec 9, 2020, 00:24
elegancko
(*) Pola obowiązkowe
NASZE PODRÓŻE 🚌.

ZERKNIJ GDZIE BYLIŚMY I CO POLECAMY.
Ostatnio pomyślnie wykonalismy przewóz dzieci na warsztaty do Mostówki. Grupa była liczna bo około 80 osób.  Wyjazd zrealizowany naszym autokarem 60 miejscowym a także busem, który pomieści 20 osób.
🚌 😉🗿⚱️🧸🎄
W programie warsztatów możecie znaleść  do wyboru następujące etapy zajęć:
1. Zdobienie wyrobów ceramicznych prawdziwymi szkliwami (glazurami) + lepienie samodzielnych prac z gliny plastycznej
2. Malowanie figurek ceramicznych farbami akrylowymi + lepienie z gliny
3. Zdobienie kubeczków farbami do porcelany + lepienie z gliny
4. Tworzenie "witraży" - malowanie specjalistycznymi farbami na szkle + lepienie z gliny
5. Przed Świętami Bożego Narodzenia zapraszamy na malowanie i zdobienie brokatami oraz decoupagem szklanych bombek, połączone z malowaniem figurek ceramicznych tematycznie związanych ze Świętami (np. mikołaje, gwiazdy)
6. W okresie Świąt Wielkanocnych proponujemy ozdabianie ceramicznych jajek metodą decoupage, oraz ozdabianie prawdziwych gęsich i kaczych wydmuszek
7. W styczniu i lutym zapraszamy na malowanie drewnianych ptaków, które zostały specjalnie dla nas zaprojektowane przez artystów (autorskie projekty)

Jeśli jesteście zainteresowani takimi warsztatami klikajcie:
Źródło
http://warsztatymostowka.blogspot.com/


Relizujemy dowozy do Kina, Teatru, Filharmonii ...

Przewozy autokarowe o każdej porze i dostępne dla każdego.

Przy okazji wieczornego przewozu grupy do Teatru Capitol warto było wykonać kilka fotek pięknie oswietlonej Warszawy. 📸 🌃✨🚌

Teatr Capitol

Przepięknie oświetlony Teatr Capitol wita swoimi barwami nocnymi.
Dzięki dobrej lokalizacji autokary zatrzymują sie bezpośrednio przy teatrze co ułatwia pasażerom sprawne wysiadanie i wsiadanie.

Warszawa
 ul. Królewska

Najczęściej wybierane przez pilotów wycieczek miejsce zbiórki dla grup zorganizowanych. Zwiedzając Warszawę najczęściej zatrzymujemy się autokarami na parkingu wzdłóż ulicy.

Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego

Plac w śródmieściu Warszawy położony między Ogrodem Saskim a ulicami Moliera, Królewską, Tokarzewskiego-Karaszewicza i Ossolińskich.
W tle przepięknie oświetlony
Grób Nieznanego Żołnierza.

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

Najwyższy budynek w Polsce
(pod względem wysokości całkowitej), znajdujący się w śródmieściu Warszawy na placu Defilad.

Weekendowy wyjazd do Łodzi na zawody sportowe najmłodszych zawodników 🚌⚽🥇

Przewozy naszym busem są bezpieczne i komfortowe szczególnie jest to ważne podczas podrózy z najmłodszymi Klientami .
Nasz bus posiada 20 miejsc siedzących, rozkładane i rozsuwane fotele oraz półki i siateczki na drobne rzeczy osobiste.
Podróż umilą filmy lub bajki wyświetlane na monitorze centralnym .

Tygodniowy wyjazd autokarem w góry należy uznać za bardzo udany 😉👍🚌🏔️
Odwiedziliśmy: #Zakopane #Chocholowskietermy #Poronin #JurgowSKI #KoziniecSKI #Murzasichle

Dziękujemy uczestnikom, kadrze oraz organizatorowi www.dudekadventure.pl

Jesteście wspaniali 👍😃

Potrzebujecie aby Was tylko zawieść i po kilku dniach odebrać?
Nie ma sprawy, wykonujemy takie przewozy autokarem lub busem.

Może być to kierunek np. Zakopane.

Kurs zrealizować możemy busem Marki Mrcedes Sprinter z przyczepą na bagaże i sprzęt sportowy.

Nasz autokar zawiózł grupę przedszkolną w bardzo ciekawe miejsce - Natura Wzywa 🏞️🍐🌳 🍎🥔🍞
To tam najmłodsi zrealizowali własne pomysły 😉
NATURA WZYWA to jednodniowe wycieczki dla szkół i przedszkoli.
CZAS DLA NAS - rocznice, komunie, imprezy urodzinowe. Półkolonie oraz wakacje z naturą .
PUMPTRUCK - szaleństwo na rowerach dla każdego.

Tam jest świetnie, zresztą zerknijcie sami:
www.naturawzywa.pl


Uczniowie Szkoły w Mysiadle wyruszyli naszym  autokarem w malowniczy zakątek Polski. Kierunek Biebrzański Park Narodowy.
Nocleg dla grupy zorganizowany został w pensjonacie Zagroda Kuwasy 🦌🐦

Zagroda Kuwasy – jest usytuowana na wyciągnięcie ręki od Biebrzy i Mazur… Jeśli lubisz absolutną ciszę w nocy i  niebo pełne gwiazd,  uwielbiasz wędrować po biebrzańskich szlakach z aparatem fotograficznym i lornetką , a zimową porą jezdzić na nartach śladowych. Jeżeli  ciepło kominka i dobrą energię drewnianych wnętrz jest Twoim klimatem, jeśli cieszy Cię kontakt ze zwierzętami psami, końmi  i innymi zwierzakami, lubisz smak prawdziwego miodu i wędlin własnego wyrobu? … przyjedź do Zagrody Kuwasy lub zadzwoń do nas wynajmując busa lub autokar gdy grupa jest liczna. Erfil Trans Was tam zawiezie.

Zobaczcie sami jakie to piękne miejsce. 😉
Zarezerwujcie tam nocleg i Wy klikając na stronę:

www.zagrodakuwasy.pl/

Szukacie świetnego przewodnika na kameralne podróże w niecodzienne rejony obcowania z przyrodą i historią Polski Północno-Wschodniej?

Odkryjcie wraz z Michałem Skierczyńskim Suwalszczyznę, Puszczę Augustowską, Puszczę Białowieską, Puszczę Romincką, Bagienną Dolinę Biebrzy i Bieszczady.

Z Michałem przejechaliśmy autokarami wiele leśnych tras dowożąc grupy w najciekawsze zakątki Puszczy.

Podczas wycieczek, warsztatów i wypraw zobaczycie  przyrodę w sposób zrozumiały i namacalny, osadzoną w kontekście, a przede wszystkim w pięknie jej skomplikowanych zależności.

Jeżeli szukasz aktywnego wypoczynku, chcesz poznawać świat, a Twój umysł jest otwarty na to co nowe i nieznane - DZICZENIE jest dla Ciebie!

Na spotkania z przyrodą Michał zaprasza szkoły i rodziny w edukacji domowej.
Zajęcia przyrodnicze prowadzi w plenerze przez cały rok, a program może dostosować do indywidualnych potrzeb.

Zresztą sami sprawdźcie na Dziczenie.pl - www.dziczenie.pl

Ranczo Boguszewiec to wyjątkowy  obiekt który znajduje się w miejscowości Boguszewiec (gmina Lutocin) na Mazowszu, na terenie Parku Krajobrazowego NATURA 2000.
Obiekt oferuje 70 miejsc noclegowych w pensjonacie, domkach drewnianych oraz domkach holenderskich.
Byliślmy tam i my zawożąc autobusem pasażerów na wypoczynek.
Fenomenalny klimat jaki oferuje ranczo pozwala przenieść gości w inny świat.
Zobaczcie sami na naszą fotogalerię.
🚌👍🏖️

A Wy gdzie chcecie aby Was zawieść ?
Autokar, bus a może mikrobus bez kierowcy potrzebujecie wynająć.

Dzwońcie lub piszcie do nas ;-)


Przykładowe Pytanie

Polityka prywatności
Nowe zasady dotyczące polityki prywatności Drogi Użytkowniku, 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.
Co to są dane osobowe oraz jakie dane przetwarzamy?
Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje. Administratorem Państwa danych osobowych jest Erfil Trans Wojciech Żelazowski , 05-500 Piaseczno ul. Kazimierza Jarząbka 22/40.
Dlaczego chcemy przetwarzać dane?
Państwa dane osobowe pozyskane w związku z zawarciem umowy/wypełnionym formularzem jak i w trakcie wykonania umowy, będą przetwarzane w następujących celach: realizacji usług transportowych prowadzenia działań marketingowych Okres przetwarzania Państwa danych osobowych jest uzależniony od celu w jakim dane są przetwarzane.
Komu możemy przekazać dane?
Państwa dane mogą być przekazane podmiotom przetwarzającym dane w związku ze zleconymi przez nas usługami podmiotom lub organom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.
Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Zgoda jest niezależna od czasu w jakim Państwo korzystacie z usług, obowiązuje do jej odwołania. Udzielenie zgód oznacza możliwość otrzymywania dostosowanych do Państwa potrzeb informacji marketingowych i ofert dotyczących produktów i świadczonych usług na podany adres e-mail lub numer telefonu, jak również uprawnia do kontaktów telefonicznych.
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?
Każde przetwarzanie Państwa danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów lub do podjęcia działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy. Dodatkowo podstawą prawną jest niezbędność do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze oraz niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora np. takich jak udzielenie odpowiedzi na Państwa pisma i wnioski.
W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Pobierz formularz zlecenia usługi autokarwowej :

(formularzzleceniaerfil.doc)

ERFIL TRANS Wynajem autokarów i busów Piaseczno

Słowa kluczowe:
Autobusy i autokary, wynajem busa z kierowcą , wynajem busów , bus , busy wynajem, wynajem busa z kierowcą piaseczno , bus na 20 miejsc, przewóz osób, autobus, przewozy autokarowe, wynajem autobusów, autokary, autobusy przewoznicy, wynajem autokarów, przewoźnicy, autokary wynajem, wynajem mikrobusów, transport lądowy, transport drogowy, transport osobowy, transport, usługi transportowe, autobusowy transport międzymiastowy i wiejski, Piaseczno, Ursynów, na terenie kraju, przewóz dzieci, dowóz dzieci do szkoły , przewozy szkolne, transport dzieci, przewóz dzieci gimbusem , gimbus, wysoka jakość usług, dobra oferta, przewozy, przewozy turystyczne w Polsce, autokar na wycieczke, autokar na wesele , przewóz gości weselnych, transfer do hotelu , transport do hotelu , przewóz do hotelu . Transport w czasach COVID-19 .
ERFIL TRANS Autokar w dobrej cenie, mikrobusy Piaseczno, Przewóz osób Piaseczno , Przewóz dzieci na wycieczke, Wynajem autokarów Piaseczno , Autokary Piaseczno ,Autobusy Piaseczno , Przewóz na Zieloną Szkołe Piaseczno , Przewóz na kolonie Piaseczno , Autokar na wycieczkę szkolną Piaseczno , Autokar na Zieloną Szkołę Piaseczno , Autokar na Białą Szkołę Piaseczno , Przewóz busem na wycieczkę Piaseczno , Ursynów , Warszawa ,  Busy Piaseczno , Wynajem busów Piaseczno , Wynajem Busa Piaseczno , Przewozy Piaseczno , Przewozy autokarowe Piaseczno , Autokar Piaseczno , Dobra oferta na autokar Piaseczno , Autokar na Ślub Piaseczno , Autokar na wesele Piaseczno , Przewóz gości weselnych Piaseczno , Dowóz na imprezy okolicznościowe ,

Czcionka Metal.


Copyright ©2019 ErfilTrans Wojciech Żelazowski , All Rights Reserved
Liczba odwiedzin: 42825
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem